Intensywna pielęgnacja 3D


Produkty Nioxin Intensive Treatment zostały stworzone w odpowiedzi na specjalne potrzeby Klientów z problemem włosów cienkich i przerzedzonych. W celu uzyskania najlepszych efektów powinny być stosowane w połączeniu z odpowiednim zestawem 3 kroków NIOXIN.HAIR BOOSTER 

OPIS 
Hair Booster to intensywnie działający preparat bez spłukiwania przeznaczony do stosowania w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji, takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości.  

TECHNOLOGIE 
Technologia HBT odżywia włosy i tworzy barierę, która chroni łuskę przed uszkodzeniem. 

APLIKACJA 
Stosuj dwa razy dziennie. Opuszkami palców rozprowadź na skórze głowy, w tych partiach, gdzie włosy utraciły gęstość i wzdłuż linii włosów. Stosuj Hair Booster przed aplikacją kuracji NIOXIN Scalp & Hair Treatment. 

MASKA DEEP PROTECT DENSITY 

OPIS 
Maska Deep Protect Density umożliwia ochronę gęstości, zapewniając redukcję łamliwości włosów* nawet o 97%. Sprawia, że włosy są dobrze odżywione, podatne na układanie i gładkie. 

TECHNOLOGIE 
Technologia DensiPROTECT zawiera lekkie składniki odżywcze i wzmacnia włosy, aby przeciwdziałać ich uszkodzeniom. 

APLIKACJA 
Stosuj, gdy zachodzi potrzeba, żeby odżywić i zregenerować włosy. Po umyciu włosów szamponem, równomiernie wetrzyj we włosy. Pozostaw na 3-5 minut, a następnie dokładnie spłucz. 

 
DIABOOST

OPIS 
Diaboost to produkt pielęgnacyjny zwiększający średnicę włosów poprzez pogrubienie każdej łodygi włosowej. Nadaje włosom wyczuwalnie większą objętość – tak jakby na głowie pojawiło się nawet o 11 000 włosów** więcej. 

TECHNOLOGIE 
Technologia HTX zawiera składniki, które zapewniają widoczne korzyści pielęgnacyjne i sprawia błyskawicznie, że włosy mają wyraźnie pogrubiony wygląd***. 

APLIKACJA 
Nałóż na czyste, wilgotne włosy bezpośrednio u nasady. Delikatnie masuj przez minutę. Rozczesz włosy i wystylizuj je jak zwykle. 
DENSITY DEFEND

OPIS 
Density Defend to delikatna pianka wzmacniająca, którą nakładamy na włosy farbowane i pozostawiamy bez spłukiwania. 

TECHNOLOGIE 
Technologia DensiProtect zmniejsza łamliwość* włosów nawet o 93% i poprawia wyrazistość koloru. 

APLIKACJA 
Nałóż na włosy wilgotne lub osuszone ręcznikiem po użyciu kuracji Scalp & Hair Treatment, a następnie ułóż włosy jak zwykle. 

NIGHT DENSITY RESCUE
OPIS 
Night Density Rescue to serum na noc, które stymuluje gęstość**** włosów, redukując ich wypadanie. 

TECHNOLOGIE 
Technologia NIOXYDINE 24 to silnie działająca kompozycja antyoksydantów, które znane są jako czynniki neutralizujące wolne rodniki na powierzchni skóry głowy. 

APLIKACJA 
Wypełnij całą pipetę i zacznij aplikację pośrodku głowy, przesuwając się od przodu do tyłu. Rozdzielaj włosy pipetą i uwalniaj kropelkę produktu co 2-3 cm. Powtórz te same czynności na lewym i prawym boku. Następnie wmasuj produkt opuszkami palców w skórę głowy. Na zakończenie delikatnie rozczesz włosy. 
*Badanie przeprowadzono na włosach o długości 30 cm; oceniono masę włosów połamanych, w porównaniu z szamponem nieposiadającym właściwości odżywczych. 
**Ocenę przeprowadzono na skórze głowy ze średnią liczba 100 000 włosów, w porównaniu z włosami niepoddanymi pielęgnacji.
***W porównaniu z szamponem nieposiadającym właściwości odżywczych. 
****W ciągu 3 miesięcy. 

Komentarze