Profesjonalna pielęgnacja 3D EXPERT
DERMABRAZJA SKÓRY GŁOWY
OPIS 
Zbieg kosmetyczny wykonywany na skórze głowy. Dermabrazja to zabieg przeciwstarzeniowy wykonywany na skórze głowy, wyłącznie w salonie, działający podobnie jak dermabrazja twarzy. Usuwa nawarstwione na skórze głowy martwe komórki, aby przywrócić jej dobrą kondycję. Poprzez eksfoliację (złuszczanie) zabieg ten przyspiesza regenerację powierzchni skóry głowy. 

TECHNOLOGIE 
Technologia Scalp Infusion przyspiesza regenerację powierzchniowej warstwy skóry głowy poprzez jej eksfoliację i eliminuje martwe komórki nawarstwione wokół mieszków włosowych. 

APLIKACJA 
Nałóż na suchą skórę głowy na wzór kratki/siateczki i masuj przez minutę. Pozostaw na 10 minut, po czym dokładnie spłucz. Następnie zastosuj odpowiedni 3-częściowy System. Zalecaj ten zabieg klientom co 30-45 dni. 
COLOR LOCK


OPIS 
Color Lock to kuracja zamykająca kolor i chroniąca gęstość włosów, przeznaczona tylko do użytku w salonie. Błyskawicznie po zakończeniu procesu koloryzacji scala łuskę i zamyka pigmenty farby w głębi włosa, jednocześnie neutralizując pozostałości zasadowe po emulsji utleniającej. Nie obciąża włosów. 

TECHNOLOGIE 
Technologia NioProtect chroni włosy przed uszkodzeniami, podczas etapu mycia szamponem, nawet do 50%.

APLIKACJA 
Równomiernie rozprowadź na włosach i skórze głowy po zmyciu masy koloryzacyjnej, lecz przed umyciem ich szamponem. Wmasuj delikatnie i pozostaw na 3-5 minut, po czym spłucz. Następnie użyj odpowiedniego szamponu, odżywki Scalp Therapy Revitalising i maski Deep Protect Density. Zakończ pielęgnację, sięgając po kurację Scalp & Hair Treatment. 
SCALP PROTECT SERUM


OPIS 
NIOXIN Scalp Protect Serum to stosowany wyłącznie w salonie, przebadany dermatologicznie produkt, którego używa się przed zabiegiem koloryzacji. Jego formuła zawiera składniki przeciwdziałające podrażnieniom, które chronią skórę głowy podczas farbowania włosów. Redukuje łamliwość włosów u nasady nawet o 28%*.  

TECHNOLOGIE 
W serum wykorzystano technologię NioProtect. Formuła zawiera składniki, które chronią skórę głowy podczas utleniania, jakie zachodzi na skutek procesu koloryzacji. Działa na skórę głowy niczym rękawiczka, która chroni dłoń. Bezzapachową formułę Scalp Protect Serum przebadano w obecności dermatologa. Ma ona wartość pH zbliżoną do pH skóry głowy. 

APLIKACJA 
Nałóż pojedynczą kropelkę co 2-3 cm na całej powierzchni skóry głowy i delikatnie wmasuj. Przed nałożeniem farby należy osuszyć wilgotną pozostałość. *W porównaniu do szamponu nieposiadającego właściwości odżywczych 


Komentarze

Prześlij komentarz