Terapie w salonie NIOXIN
Każda z terapii zawiera masaż terapeutyczny, który stymuluje krążenie krwi, umożliwiając bardziej efektywne dostarczanie składników odżywczych do każdego mieszka włosowego. W efekcie następuje wzmocnienie nasady włosa i maksymalne zwiększenie potencjału jego wzrostu.  Pobudza również system autoodnowy organizmu i wyzwala produkcję endorfin, które redukują poziom stresu, stanowiącego istotną przyczynę utraty włosów. 


DERMABRAZJA SKÓRY GŁOWY 
ODNOWA I ODŚWIEŻENIE ŚRODOWISKA SKÓRY GŁOWY


Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa terapia skóry głowy. Przyspiesza regenerację skóry głowy nawet do 34% dzięki eksfolacji. Usuwa nawarstwione na skórze głowy martwe komórki, aby przywrócić jej dobrą kondycję. 
Poprzez eksfoliację (złuszczanie) zabieg ten przyspiesza regenerację powierzchni skóry głowy. Aby zapewnić idealną bazę do uzyskania efektu grubszych, bardziej gęstych i mocniejszych włosów, rekomendowane jest stosowanie zabiegu wraz z masażem terapeutycznym co 30-45 dni. TERAPIA 3D COLOR LOCK 
CHRONI SKÓRĘ GŁOWY, ZAPOBIEGA ŁAMLIWOŚCI, ZWIĘKSZA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW 


Zabieg dwuetapowy wykonywany bezpośrednio przed i po koloryzacji. 
Krok pierwszy chroni skórę głowy podczas utleniania, jakie zachodzi na skutek procesu koloryzacji włosów. Działa na skórę głowy niczym rękawiczka, która chroni dłoń. Formuła Scalp Protect Serum przebadano dermatologicznie. Ma ona wartość pH zbliżoną do pH skóry głowy. Redukuje łamliwość włosów u nasady nawet do 50%. 
Krok drugi wykonywany błyskawicznie po zakończeniu procesu koloryzacji, scala łuskę i zamyka pigmenty farby w głębi włosa, jednocześnie neutralizując pozostałości zasadowe i po emulsji utleniającej. Nie obciąża włosów. Zastosowany produkt Color Lock to produkt oddziałujący na gęstość włosów, przeznaczony wyłącznie do użytku w salonie. 
TERAPIA OCHRONY GĘSTOŚCI 
GŁĘBOKA REGENERACJA 

Terapia wzmacniająca włosy, zapewnia włosom głęboką regenerację, dzięki czemu pozostają gładkie i zdyscyplinowane. Zabieg sprawia, że długość i końce chronione są przed urazami mechanicznymi do 97%. TERAPIA ODRODZENIA WŁOSÓW 
IDEALNA DLA OBSZARÓW O OBNIŻONEJ GĘSTOŚCI WŁOSÓW 

Zabieg przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji stref problematycznych, takich jak: cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości. 
Odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniami. 
W miejscu aplikacji produktu może wystąpić chwilowe uczucie ciepła oraz tymczasowe zaczerwienienie skóry. Zabieg zawiera masaż terapeutyczny. TERAPIA ZWIĘKSZENIA ŚREDNICY WŁOSÓW 
ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ WŁOSA 


Zabieg błyskawicznie zwiększa średnicę włosów i pogrubia je od nasady sprawiając wrażenie, że jest ich nawet o 11 000 więcej. 
Zabieg zawiera masaż terapeutyczny 
i modelowanie włosów. 

Komentarze